16. 7. 2020

Nová řada klimatizačních jednotek ACOND ASU

Česká firma ACOND uvedla na trh novou řadu klimatizačních jednotek s označením ASU. Jedná se o nástěnný split DC Inverter - klimatizační set se skládá z vnitřní jednotky umístěné na zdi a venkovní jednotky s inverterovým kompresorem. Technologie DC Inverteru umožňuje plynulou regulaci výkonu klimatizační jednotky, komfortní regulaci teploty v místnosti a s tím spojené snížení provozních nákladů.

Řada ASU disponuje celou řadou rozmanitých funkcí:

  • Funkce temperování 8°C  - v režimu topení udržuje klimatizační jednotka teplotu 8°C, čímž chrání objekt před zamrznutím. 
  • QUIT - funkce tichý provoz Vám zajistí ničím nerušený spánek v komfortním prostředí. Vnitřní jednotka pracuje za (ne-)hlučnosti 19 dB.
  • WIFI smart ovládání - umožňuje vzdálené ovládání klimatizace pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu.
  • IFEEL - miniaturní čidlo uvnitř dálkového ovladače zachytí teplotu a pošle informaci zpět k jednotce. Vnitřní jednotka poté přizpůsobí teplotu a rychlost ventilátoru tak, aby byly současně splněny podmínky pro Vaše pohodlí a úsporu energie.
  • Cold Plasma Ion generátor - plazmové čištění vzduchu ničí viry a neutralizuje toxické látky, zabraňuje šíření infekčních nemocí, odstraňuje prach a zápach. Ionizovaný vzduch vytváří efekt čerstvého lesního vzduchu v místnosti.

Široký rozsah výkonů jednotek ASU (3,5 - 7 kW) zajistí Váš komfort v malé ložnici i velké kanceláři.

ACOND ASU najdete na našem eshopu: https://eshop.polarkubu.cz/acond-asu-215544/

NAPIŠTE NÁM